سریال هم گناه

هم گناه

امتیاز سریال: ۸.۲

آغاز پخش: ۵ اسفند ۹۸

کارگردان: مصطفی کیایی

تهیه‌کننده: مصطفی کیایی

بازیگران: محسن کیایی,  هدیه تهرانی,  پرویز پرستویی,  رویا تیموریان,  مهدی پاکدل,  پدرام شریفی,  شاهرخ فروتنیان,  روشنک گرامی,  حسین امیدی,  علی باقری,  افسانه چهره آزاد,  فروغ قجابگلی,  احسان کرمی,  سوگل خلیق,  شیرین اسماعیلی,  مارال بنی آدم,  محمدرسول صفری,  آیتک جاویدنژاد,  محمد اعلایی,  ساقی حاجی پور,  فرانک کلانتر,  حبیب رضایی,  مسعود رایگان,  بهروز پرستویی,  هنگامه قاضیانی,  افسانه ناصری,  مرتضی آقاحسینی,  محمد موحدنیا,  ماهان نصیری ندا

خلاصه داستان:

خانواده صبوری خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آن‌ها در خانه‌ای قدیمی همچنان در آرامش با هم زندگی می‌کنند، ورود جوانی به این خانواده زندگی همه خانواده را دستخوش تغییراتی می‌کند که….

مصطفی کیانی از جمله کارگردانان موفق سینمایی است که او را با فیلم‌هایی مانند «بارکد» و «عصر یخبندان» به‌خاطر می‌آوریم. «هم گناه» که مدت زیادی هم از پخش آن نمی‌گذرد اولین تجربه او در شبکه نمایش خانگی است. یکی از مهم‌ترین نکات این سریال به‌روز بودن و جوانانه بودن داستانش است. استفاده از بازیگران مطرح سینما هم کمک شایانی به دیده شدن سریال کرده. حضور پرویز پرستویی و فرزندش که نقش جوانی‌های او را بازی می‌کند، در کنار ستاره‌هایی چون محسن کیایی، رویا تیموریان، حبیب رضایی و … در یک طرف و بازگشت هدیه تهرانی بعد از هشت سال به شبکه نمایش خانگی، از سوی دیگر منحصر به‌فرد هستند.

تیتراژ پایانی این سریال توسط علیرضا قربانی، خواننده پرآوازه و محبوب سنتی کشورمان خوانده شده است. شعر این قطعه توسط حسین غیاثی سروده شده و آهنگسازی آن کاری است از علیرضا افکاری.

spacer