شبنم مقدمی: حتی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعلا کار نمی‌کنم

شبنم مقدمی: حتی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعلا کار نمی‌کنم

 

شبنم مقدمی که در سریالهای دوپینگ و هیولا ایفای نقش داشته است، می گوید: این روزها مشغول کار نیستم. تصمیم گرفته ام حتی با رعایت پروتکل های بهداشتی هم یک مدتی را کار نکنم. امیدوارم زودتر این بلا از سر جهان رخت بربندد.

به گزارش ایسنا؛این بازیگر سینما و تلویزیون که مهمان تلفنی برنامه «پنجشنبه جمعه» رادیو ایران بود، در پاسخ به اینکه آیا تا به حال از کسی متنفر بوده ای که بعد از برخورد با او نظرت عوض شود، گفت: واژه تنفر برای من خیلی بزرگ است. نمی توانم از کسی متنفر باشم. می توانم بگویم از کسی خوشم نمی آمده است اما بعد به او نزدیک شده ام و دیده ام اتفاقا آدم خوش آمدنی است. اما تا به حال از کسی متنفر نبوده ام.

 

مقدمی همچنین در پاسخ به این سوال که تا به حال نامه خداحافظی برای کسی نوشته است، توضیح داد: بله نوشته ام. در روزگاری که نامه رایج بود. پیش از اینترنت، ایمیل، مسیج و ربات، آدم ها برای هم نامه می نوشتند. کسانی بودند که وقتی می خواستی از آنها خداحافظی کنی باید برایشان نامه می نوشتی.

 

بازیگر سریالهای «چرخ فلک» و «مدینه» یادآور شد: خیلی علاقه مند به نامه هستم. در ادبیات جهان رایج است که نامه های فلان نویسنده به فلان نویسنده منتشر می شود. یا مثلا نامه های فلان شاعر به فلان نقاش، فکر میکنم نسل بعدی ما اینها را نخواهد داشت. چون هیچ مسیجی را نمی شود منتشر کرد. حتی ایمیل ها شاید از بین بروند. دیگر کاغذ و قلمی وجود ندارد. ما البته هنوز در منزل می نویسیم. دفترچه یادداشت داریم. سنت گرایی در این زمینه در من هنوز هست.

 

مقدمی همچنین در پاسخ به این پرسش که تا به حال سفری رفته ای که همان ابتدا دلت بخواهد برگردی، گفت: بله. به مالزی رفته بودیم. نمی دانم چرا، ولی رسیدم فرودگاه و گفتم نمی شود همین الان برگردم. نسبت به جو آنجا، محیط و گارد حفاظتی احساس عجیبی داشتم. حدود ۱۰ سال پیش بود و گفتم یعنی چه چرا شهر «ایپوه» اصلا اصالت ندارد. من اینطور هستم که با همه چیز اول حسی برخورد می کنم. اول با احساسم با همه چیز برخورد می کنم، شعورم برخورد نمی کند. نور و رنگ فرودگاه را دوست نداشتم. گفتم من باید این را برگردم که نشد.

     

    «پنجشنبه جمعه» با اجرای منصور ضابطیان و به تهیه کنندگی زهرا قائدی هر هفته پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۲ همزمان با پخش صوتی از رادیو ایران به صورت تصویری نیز از سایت این شبکه رادیویی پخش می شود.

    spacer