سریال آقازاده

سریال آقازاده

ماجرای سریال آقازاده و بازیگران آن

سریال آقازاده جدیدترین سریال حامد عنقا است که برای شبکه نمایش خانگی ساخته شده است و اثر قبلی او برای شبکه نمایش خانگی سریال قلب یخی بود. این سریال قرار است بازیگر معروف و سوپراستار بزرگ ترک کیوانچ تاتلیتوغ را هم به عنوان بازیگر داشته باشد.

سریال آقازاده

سریال آقازاده به نویسندگی، طراحی و تهیه کنندگی حامد عنقا وارد شبکه نمایش خانگی شد. او با سریال قلب یخی وارد شبکه نمایش خانگی شد و به موفقیت رسید. پس از گذشت چند سال و تهیه چندین سریال موفق در تلویزیون باز هم به شبکه نمایش خانگی برگشته است.
سریال آقازاده
حاصل همکاری حامد عنقا با محمدحسین طلیفی و بهرنگ توفیقی تولید سریال هایی همچون نردبام آسمان، انقلاب زیبا، تنهایی لیلا، پدر و بر سر دوراهی بود که هم با استقبال روبرو شدند و هم حواشی به دنبال داشتند که از آن جمله می توان به بیرون پریدن از پنجره در سریال پدر اشاره کرد که سوژه تمسخر در فضای مجازی شد.
این چهارمین همکاری بهرنگ توفیقی با حامد عنقا است. شنیده شده است که موسسه رسانه ای اوج هم با این سرسال همکاری داشته است.
آهنگ های این سریال را هم علی زند وکیلی خواننده خوش صدای کشورمان خوانده است.

سریال آقازاده

بازی کیوانچ تاتلیتوغ در سریال آقازاده

کیوانچ در ایران به دلیل بازی در سریال عشق ممنوع، کوزی گونی، ایزل، سعید و شورا و چند سریال دیگر شناخته شده است و نزد ایرانیان بسیار محبوب است.

حامد عنقا برای قرارداد با این بازیگر راهی ترکیه شده است و مذاکرات با کیوانچ انجام شده است. برخی هم گفته اند که سامیه لک به نمایندگی از سریال آقازاده در ترکیه با مدیر برنامه کیوانچ تاتلیتوغ مذاکراتی را انجام داده است.

سریال آقازاده

حضور مهدی سلطانی و امین تارخ

از بازیگران مطرح دیگری که در این سریال حضور دارند می توان به مهدی سلطانی و امین تارخ اشاره کرد. هنوز معلوم نیست کدام بایگر زن برای بازی در نقش اصلی این سریال در نظر گرفته شده است.

مهدی سلطانی و امین تارخ در نقش پدرهای داستان این سریال قرار می گیرند و در قصه سریال آقازاده روبروی هم قرار می گیرند.

سریال آقازاده

داستان سریال

این سریال قصه‌ای پرالتهاب و جذاب را روایت می‌کند که نام شخصیت اصلی آن حامد و حرفه او دادیاری است.
اینطور که از نام سریال و این توضیح رجبی‌فروتن برمی‌آید احتمالا با یک سریال با موضوعی اجتماعی و کنایه‌های روز ، یا شاید با یک عاشقانه متفاوت روبه‌رو خواهیم شد.

سریال آقازاده

تهیه کننده این سریال قصد دارد این بار نیز همانند سریال «پدر» از یک چهره ناشناس برای ایفای نقش اول زن خود استفاده می کند.

ریحانه پارسا بازیگری که با سریال «پدر» به نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا معرفی شد، اکنون در پروژه های مختلف تئاتر، سینما و شبکه نمایش خانگی مشغول به فعالیت است.

سریال آقازاده

بازیگران سریال آقازاده

امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، سینا مهراد، دیبا زاهدی، مهدی کوشکی، سامیه لک، مسعود فروتن، کاوه خداشناس، سعید داخ، روزبه معینی، امین حیایی، کامبیز دیرباز، نیکی کریمی، جمشید هاشم پور و محمدحسین لطیفی، با معرفی پردیس پورعابدینی بازیگران این سریال را تشکیل می‌دهند. بازیگرانی که هر کدام تجربه‌ی حضور متفاوتی را در فیلم‌ها و سریال‌های مختلف و حتی در کنار گروه سازنده‌ی همین سریال تجربه کرده اند و کنار هم قرار گرفتنشان در این سریال از عوامل چشم گیر آن است.
spacer