کرگدن

کرگدن

امتیاز سریال: ۶.۳

آغاز پخش: ۱۶ آبان ۹۸

کارگردان: کیارش اسدی زاده

تهیه‌کننده: صادق یاری

بازیگران: سارا بهرامی,  محمد امین,  شراره دولت آبادی,  ستاره پسیانی,  پانته آ پناهی ها,  هدی زین العابدین,  پوریا رحیمی سام,  مصطفی زمانی,  معصومه قاسمی‌پور,  کاظم سیاحی,  بانیپال شومون,  نادر فلاح,  ترنم کرمانیان,  الهام کردا,  مهدی کوشکی,  مجید آقاکریمی

خلاصه داستان:

پنج جوان، به واسطه مهارت‌هایشان وارد چالش کرگدن می‌شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست؛ فارغ از اینکه چالش کرگدن از طرف یک مافیای بزرگ و پر قدرت طراحی شده است و ماجراهای غیرقابل پیش‌بینی را رقم می زنند.

در ابتدا نام «کرگدن» قرار بود پیتوک شود اما پس از سرودن تیتراژ، نام این سریال به کرگدن تغییر یافت. در اردیبهشت ماه سال جاری وقتی هنوز حتی لیست بازیگران این مجموعه قطعی نشده بود در سایت‏های مختلف، خبر رونمایی از لوگوی سریال به چشم می‌‏خورد. شعار کرگدن «نه شکار می‏کند و نه شکار می‏شود» را مدام در پست‏های فضای مجازی مربوط به این سریال می‌‏شد دید. عبارت اولین مجموعه «اکشن» شبکه نمایش خانگی هم ترفند تبلیغاتی دیگری بود که سازندگان کرگدن آن را به سریال خود الصاق کرده بودند. در «کرگدن» با پنج جوان سر و کار نداریم بلکه با تعداد زیادی کاراکتر روبه‏رو هستیم که هنوز روند سریال در حال شخصیت‌پردازی آنها است.

spacer