سریال هیولا

هیولا

امتیاز سریال: ۸.۴

آغاز پخش: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

کارگردان: مهران مدیری

تهیه‌کننده: سیدمصطفی احمدی

بازیگران: فرهاد اصلانی,  مهران مدیری,  شبنم مقدمی,  گوهر خیراندیش,  شیلا خداداد,  سیما تیرانداز,  محمد بحرانی,  میرطاهر مظلومی,  نیما شعبان نژاد,  عزت اله مهرآوران,  فرزین محدث,  افشین زینوری,  محسن قاضی مرادی,  مانیا علیجانی,  محمدجواد جعفرپور,  شکیب شجره

خلاصه داستان:

هوشنگ معلم ساده و با شرافتی که به زندگی خود قانع است و چشم‌داشت زیادی به مال دنیا ندارد، اما ناخواسته در مسیری قرار می‌گیرد که زندگی اش تغییر می‌کند و وارد جریان اختلاس و کلاهبرداری می‌شود. او به شکل غیرمنتظره‌ای صاحب مال و منال و ثروت بادآورده‌ای شده و از شخصیت قبلی خود فاصله می‌گیرد. داستان در چند دوره زمانی از قاجار تا به امروز روایت می‌شود.

سریال مهران مدیری با استقبال قابل توجهی از جانب تماشاگران مواجه شد. دلیل اصلی آن‌را می‌توان موضوع سریال دانست که با مشکلات و معضلات اجتماعی روز مردم و خصوصا رانت‌خواری گره می‌خورد و این به مذاق بیننده خوش می‌آید. نام مهران مدیری خود به تنهایی کافیست تا تماشاگران زیادی را پای یک اثر بنشاند، «هیولا» در کنار این با استفاده از بازیگران مطرح توانست فروش و محبوبیت خود را تضمین کند.

هرچند مسعود فراستی انتقادات تندی به سریال وارد کرد و گفت: « مهران مدیری که هرسه‌مون قبول داریم، استعداد جدی در کمدی بود، الان با این هیولا، میولا، هشت‌پا… هرچی، چنان سقوطی کرده و چنان سقوطی خواهد کرد که هر چقدر هم بچه خوبی باشه، راه نجات نداره. سرمایه حاکم بر سرمایه دار میشود و این قانون بازار است.»

این سریال ۱۵ قسمت داشت و به پایان رسیده است.

spacer